Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Transistors - Bipolar (BJT) - Kotahi > 2SA216200L
Tono Tono
Maori
4695337Ataata 2SA216200LPanasonic
2SA216200L
  • Tau Wae
    2SA216200L
  • Whakaahuatanga
    TRANS PNP 12V 0.5A SSSMINI-3
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    12V
  • Utu Utu (Max) @ Ib, Ic
    250mV @ 10mA, 200mA
  • Momo Pukapuka
    PNP
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SSSMini3-F1
  • Raupapa
  • Mana - Max
    100mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SOT-723
  • Ētahi Ingoa
    2SA216200LTR
  • Tae Mahi
    125°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tuhinga - Te whakawhiti
    200MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Bipolar (BJT) Transistor PNP 12V 500mA 200MHz 100mW Surface Mount SSSMini3-F1
  • DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    270 @ 10mA, 2V
  • I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max)
    100nA (ICBO)
  • I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max)
    500mA