Home > Hua > Tacitars > Tantalum - Nga Kaihauturu Porohita > 4TPE470MIL
Tono Tono
Maori
6742174Ataata 4TPE470MILPanasonic
4TPE470MIL
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    4TPE470MIL
  • Whakaahuatanga
    CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    4V
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Raupapa
    POSCAP™ TPE
  • Ratonga
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    2917 (7343 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    P16589CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Rae Rahi Tae
    D3L
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Ngā āhuatanga
    General Purpose
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    18 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
  • Te kaha
    470µF