Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > 6SEPC220M
Tono Tono
Maori
2461919Ataata 6SEPC220MPanasonic
6SEPC220M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    6SEPC220M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    6.3V
  • Momo
    Polymer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Raupapa
    OS-CON™, SEPC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    149mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.98A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    P16362
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.098" (2.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.217" (5.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    18 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 18 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    220µF