Home > Hua > Tacitars > Tantalum - Nga Kaihauturu Porohita > 6TPE470MI
Tono Tono
Maori
4126855Ataata 6TPE470MIPanasonic
6TPE470MI
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    6TPE470MI
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    6.3V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    2917 (7343 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    P16631CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Rae Rahi Tae
    D4
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.157" (4.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    18 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
  • Te kaha
    470µF