Home > Hua > Ngā Rei > Relays Power, Neke atu i te 2 Amps > ALE75B24
Tono Tono
Maori
4719448Ataata ALE75B24Panasonic
ALE75B24
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ALE75B24
  • Whakaahuatanga
    RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
  • Tauira ECAD
  • Tahuri i te Ngaohihi (Max)
    18 VDC
  • Whakakorehia te Ngaohihi (Min)
    1.2 VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pin
  • Whakaoho Whakawhiti
    277VAC - Max
  • Raupapa
    ALE
  • Wā Whakaora
    25ms
  • Momo Tae
    General Purpose
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Whakamahia te wa
    20ms
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Insulation - Class B
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
  • Whakaaetanga Whakatauranga (Anei)
    16A
  • Whakaaetanga Mea
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Puka Puka Whakapā
    SPST-NO (1 Form A)
  • Kohikohi Ngaohiko
    24VDC
  • Momo Momo
    Non Latching
  • Ko te Whakaaetanga Miihini
    2.88 kOhms
  • Kohikohi Miihini
    200 mW
  • Kohikohi Kei te Aukati
    8.3mA