Home > Hua > Ngā Rei > Nga Waa Nui (RF) Relays > ARS14A24
Tono Tono
Maori
2936728Ataata ARS14A24Panasonic
ARS14A24
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ARS14A24
  • Whakaahuatanga
    RELAY RF SPDT 500MA 24V
  • Tauira ECAD
  • Tahuri i te Ngaohihi (Max)
    18 VDC
  • Whakakorehia te Ngaohihi (Min)
    2.4 VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Whakaoho Whakawhiti
    30VDC - Max
  • Raupapa
    ARS
  • Wā Whakaora
    6ms
  • Packaging
    Tube
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 70°C
  • Whakamahia te wa
    10ms
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaaetanga Whakatauranga (Anei)
    500mA
  • Whakaaetanga Mea
    Gold Plating
  • Puka Puka Whakapā
    SPDT (1 Form C)
  • Kohikohi Ngaohiko
    24VDC
  • Momo Momo
    Non Latching
  • Ko te Whakaaetanga Miihini
    2.88 kOhms
  • Kohikohi Miihini
    200 mW
  • Kohikohi Kei te Aukati
    8.3mA