Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > ECK-AHD331KB
Tono Tono
Maori
2623270Ataata ECK-AHD331KBPanasonic
ECK-AHD331KB
  • Tau Wae
    ECK-AHD331KB
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 330PF 2KV Y5P RADIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    2000V (2kV)
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te matotoru (Max)
  • Te Tae Tema
    Y5P (B)
  • Rahi / Rahi
    0.276" Dia (7.00mm)
  • Raupapa
    HD
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Disc
  • Ētahi Ingoa
    ECKAHD331KB
    P12178
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Kāhua Ara
    Formed Leads
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • Ngā āhuatanga
    High Voltage
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
  • Te kaha
    330pF