Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > ECK-DNA102MB
Tono Tono
Maori
3588742Ataata ECK-DNA102MBPanasonic
ECK-DNA102MB
  • Tau Wae
    ECK-DNA102MB
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 1000PF 250VAC Y5P RADIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te matotoru (Max)
  • Te Tae Tema
    Y5P (B)
  • Rahi / Rahi
    0.433" Dia (11.00mm)
  • Raupapa
    NS-A
  • Ratonga
    X1, Y1
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Disc
  • Ētahi Ingoa
    ECKDNA102MB
    P10450
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Kāhua Ara
    Straight
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
  • Te kaha
    1000pF