Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > ECK-THC471KB
Tono Tono
Maori
1379062Ataata ECK-THC471KBPanasonic
ECK-THC471KB
  • Tau Wae
    ECK-THC471KB
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 470PF 250VAC Y5P 2-SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    250V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te matotoru (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Te Tae Tema
    Y5P (B)
  • Rahi / Rahi
    0.268" L x 0.177" W (6.80mm x 4.50mm)
  • Raupapa
    ECK
  • Ratonga
    Y1
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    ECKTHC471KB
    P15542TR
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCC
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Kāhua Ara
    Gull Wing
  • Te Whakahaere Arataki
    0.315" (8.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470pF ±10% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) 2-SMD
  • Te kaha
    470pF