Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > ECO-S2DP271AA
Tono Tono
Maori
3028249Ataata ECO-S2DP271AAPanasonic
ECO-S2DP271AA
  • Tau Wae
    ECO-S2DP271AA
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Raupapa
    TS-UP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.41A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.974A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    ECOS2DP271AA
    P6114
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.181" (30.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    614 mOhm @ 120Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 614 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    270µF