Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > ECW-FD2J185JC
Tono Tono
Maori
ECW-FD2J185JC
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ECW-FD2J185JC
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 1.8UF 5% 630V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    630V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Te manawanui
    ±5%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.996" L x 0.441" W (25.30mm x 11.20mm)
  • Raupapa
    ECW-F(D)
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    ECWFD2J185JC
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.886" (22.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.709" (18.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Rauemi Dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.8µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Te kaha
    1.8µF