Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > ECW-FD2W475JB
Tono Tono
Maori
ECW-FD2W475JB
I roto i te taonga
300+
  • Tau Wae
    ECW-FD2W475JB
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 4.7UF 5% 450VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    450V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.996" L x 0.421" W (25.30mm x 10.70mm)
  • Ētahi Ingoa
    ECWFD2W475JB
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 110°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.591" (15.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.843" (21.40mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Te kaha
    4.7µF