Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-1HA2R2AR
Tono Tono
Maori
7035801Ataata EEE-1HA2R2ARPanasonic
EEE-1HA2R2AR
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    EEE-1HA2R2AR
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    50V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Raupapa
    S
  • Ripple Current @ Low Frequency
    16mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    27.2mA @ 10kHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    PCE4615CT
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    2.2µF