Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-1HA470AP
Tono Tono
Maori
1614819Ataata EEE-1HA470APPanasonic
EEE-1HA470AP
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    EEE-1HA470AP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    50V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    S
  • Ripple Current @ Low Frequency
    130mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    221mA @ 10kHz
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Ētahi Ingoa
    PCE4620DKR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    47µF