Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-FC1A101AP
Tono Tono
Maori
6704716Ataata EEE-FC1A101APPanasonic
EEE-FC1A101AP
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    EEE-FC1A101AP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    FC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    172.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    230mA @ 100kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    EEEFC1A101AP
    PCE4338TR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    400 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.244" (6.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    100µF