Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-FC1E680AP
Tono Tono
Maori
2888015Ataata EEE-FC1E680APPanasonic
EEE-FC1E680AP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EEE-FC1E680AP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    FC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    337.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    450mA @ 100kHz
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    EEEFC1E680AP
    PCE4356TR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    300 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    68µF