Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-FKA330UAR
Tono Tono
Maori
3926738Ataata EEE-FKA330UARPanasonic
EEE-FKA330UAR
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    EEE-FKA330UAR
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Raupapa
    FK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    58.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    90mA @ 100kHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    PCE4385CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    1.35 Ohms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    33µF