Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-FP1H101AP
Tono Tono
Maori
2844382Ataata EEE-FP1H101APPanasonic
EEE-FP1H101AP
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    EEE-FP1H101AP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    50V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    FP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    435.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    670mA @ 100kHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    P19726CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    180 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 180 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    100µF