Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-FPC221XAP
Tono Tono
Maori
6104558Ataata EEE-FPC221XAPPanasonic
EEE-FPC221XAP
I roto i te taonga
900+
  • Tau Wae
    EEE-FPC221XAP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Rahi / Rahi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Raupapa
    FP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    390mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    600mA @ 100kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    EEEFPC221XAP
    PCE4537TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.303" (7.70mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    160 mohm @ 100kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    220µF