Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-FT0J152GP
Tono Tono
Maori
4580905Ataata EEE-FT0J152GPPanasonic
EEE-FT0J152GP
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    EEE-FT0J152GP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    6.3V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    FT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    595mA @ 120Hz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    EEEFT0J152GP
    PCE5110TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    80 mOhm @ 100kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1500µF