Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-HAJ152UAP
Tono Tono
Maori
2538092Ataata EEE-HAJ152UAPPanasonic
EEE-HAJ152UAP
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    EEE-HAJ152UAP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    6.3V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    HA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    480mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    816mA @ 10kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    EEEHAJ152UAP
    PCE4719TR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1500µF