Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-HBA101UAP
Tono Tono
Maori
2146678Ataata EEE-HBA101UAPPanasonic
EEE-HBA101UAP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EEE-HBA101UAP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Rahi / Rahi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Raupapa
    HB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    71mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    120.7mA @ 10kHz
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    PCE4778CT
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    100µF