Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-TP1E101AP
Tono Tono
Maori
6737229Ataata EEE-TP1E101APPanasonic
EEE-TP1E101AP
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    EEE-TP1E101AP
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    TP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    175.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    270mA @ 100kHz
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Ētahi Ingoa
    PCE4929DKR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    100µF