Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-TP1K511V
Tono Tono
Maori
EEE-TP1K511V
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
125+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EEE-TP1K511V
  • Whakaahuatanga
    FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    80V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    TP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.5A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2A @ 100kHz
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    EEETP1K511V
    P123482TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    95 mOhm @ 100kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    510µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 95 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    510µF