Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEU-EB2C151S
Tono Tono
Maori
5556578Ataata EEU-EB2C151SPanasonic
EEU-EB2C151S
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EEU-EB2C151S
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    EB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    704mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.28A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    EEUEB2C151S
    P5908
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    150µF