Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEU-EB2D680
Tono Tono
Maori
6892738Ataata EEU-EB2D680Panasonic
EEU-EB2D680
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EEU-EB2D680
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Raupapa
    EB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    412.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    750mA @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    EEUEB2D680
    P5915
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    68µF