Home > Hua > Ngā Tātari > Mahinga Ake Katoa > ELF-22V025B
Tono Tono
Maori
3406163Ataata ELF-22V025BPanasonic
ELF-22V025B
  • Tau Wae
    ELF-22V025B
  • Whakaahuatanga
    COMMON MODE CHOKE 2.5A 2LN TH
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Rahi / Rahi
    1.260" L x 0.906" W (32.00mm x 23.00mm)
  • Raupapa
    V
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Ētahi Ingoa
    ELF22V025B
    PLK1329
  • Tae Mahi
  • Tuhinga o mua
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei (Max)
    1.535" (39.00mm)
  • Pepa Tae
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.5A DCR 138 mOhm (Typ)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    138 mOhm (Typ)
  • Whakatauranga onamata (Max)
    2.5A