Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > ERA-2ARC112X
Tono Tono
Maori
156477Ataata ERA-2ARC112XPanasonic Electronic Components
ERA-2ARC112X
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ERA-2ARC112X
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 1.1KOHM 0.25% 1/16W 0402
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.063W, 1/16W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    0402
  • Te matotoru (Max)
    ±10ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Raupapa
    ERA-2A
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    0402 (1005 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    ERA2ARC112X
    P1.1KCQTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    ERA-2ARC112X
  • Teitei - Tae (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    1.1k Ohm ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±0.25%
  • Whakaahuatanga