Home > Hua > Ihu > Resistor Networks, Rauemi > EXB-28V751JX
Tono Tono
Maori
3561051Ataata EXB-28V751JXPanasonic
EXB-28V751JX
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EXB-28V751JX
  • Whakaahuatanga
    RES ARRAY 4 RES 750 OHM 0804
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0804
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Raupapa
    EXB
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Te Ratonga Tauritau Whakatika
  • Te Pakanga (Ohms)
    750
  • Mana Ma te Mea
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Ētahi Ingoa
    EXB28V751JX
    Y7751TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    4
  • Te maha o nga toka
    8
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    750 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals