Home > Hua > Ngā Rei > Relays Power, Neke atu i te 2 Amps > HC2K-DC48V
Tono Tono
Maori
862445Ataata HC2K-DC48VPanasonic
HC2K-DC48V
  • Tau Wae
    HC2K-DC48V
  • Whakaahuatanga
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V
  • Tauira ECAD
  • Tahuri i te Ngaohihi (Max)
    38.4 VDC
  • Whakakorehia te Ngaohihi (Min)
  • Kāhua Whakamutunga
    Plug In
  • Whakaoho Whakawhiti
    250VAC - Max
  • Raupapa
    HC
  • Wā Whakaora
    50ms
  • Momo Tae
    General Purpose
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 50°C
  • Whakamahia te wa
    20ms
  • Momo Tae
    Socketable
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable
  • Whakaaetanga Whakatauranga (Anei)
    3A
  • Whakaaetanga Mea
    Silver Alloy
  • Puka Puka Whakapā
    DPDT (2 Form C)
  • Kohikohi Ngaohiko
    48VDC
  • Momo Momo
    Latching, Dual Coil
  • Kohikohi Miihini
    1.2 VA
  • Kohikohi Kei te Aukati
    25.3mA