Home > Hua > Ngā Rei > Relays Power, Neke atu i te 2 Amps > JC2AF-DC48V-F
Tono Tono
Maori
1304676Ataata JC2AF-DC48V-FPanasonic
JC2AF-DC48V-F
  • Tau Wae
    JC2AF-DC48V-F
  • Whakaahuatanga
    RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 48V
  • Tauira ECAD
  • Tahuri i te Ngaohihi (Max)
    38.4 VDC
  • Whakakorehia te Ngaohihi (Min)
    4.8 VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pin
  • Whakaoho Whakawhiti
    250VAC - Max
  • Raupapa
    JC
  • Wā Whakaora
    10ms
  • Momo Tae
    General Purpose
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    JC2AF-DC48V-F-ND
  • Tae Mahi
    -50°C ~ 60°C
  • Whakamahia te wa
    30ms
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole
  • Whakaaetanga Whakatauranga (Anei)
    10A
  • Whakaaetanga Mea
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Puka Puka Whakapā
    DPST-NO (2 Form A)
  • Kohikohi Ngaohiko
    48VDC
  • Momo Momo
    Non Latching
  • Ko te Whakaaetanga Miihini
    2.3 kOhms
  • Kohikohi Miihini
    1 W
  • Kohikohi Kei te Aukati
    20.8mA