Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > JS181106-AA
Tono Tono
Maori
1405240Ataata JS181106-AAPanasonic
JS181106-AA
  • Tau Wae
    JS181106-AA
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 10UF 10% 180VAC QC TERM
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    180V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Whakamutunga
    Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
  • Rahi / Rahi
    1.555" L x 0.866" W (39.50mm x 22.00mm)
  • Raupapa
    SMF
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Rectangular Box
  • Ētahi Ingoa
    JSU18X106AQJ
    P9401
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.220" (31.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Rauemi Dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µF Film Capacitor 180V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • Te kaha
    10µF