Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Te Whakaaetanga Mahinga (Varicaps, Vara > MA2S33100L
Tono Tono
Maori
2610858Ataata MA2S33100LPanasonic
MA2S33100L
  • Tau Wae
    MA2S33100L
  • Whakaahuatanga
    DIODE VARICAP 12V 20MA SS-MINI
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max)
    12V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SSMini2-F2
  • Raupapa
  • Q @ Vr, F
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    SC-80
  • Ētahi Ingoa
    MA2S33100LDKR
  • Tae Mahi
    150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Single
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Varactor Single 12V Surface Mount SSMini2-F2
  • Kaupapa Ratonga Whakaaetanga
    C2/C10
  • Ratonga Capacitance
    2.75
  • Capacitance @ Vr, F
    6.5pF @ 10V, 1MHz