Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > MA3X1000GL
Tono Tono
Maori
175817Ataata MA3X1000GLPanasonic
MA3X1000GL
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MA3X1000GL
  • Whakaahuatanga
    DIODE GEN PURP 200V 100MA SMINI3
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.2V @ 100mA
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMini3-F2
  • Tere
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    60ns
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SC-85
  • Ētahi Ingoa
    MA3X1000GLTR
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    150°C (Max)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Standard 200V 100mA Surface Mount SMini3-F2
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    1µA @ 200V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    100mA