Home > Hua > Motors, Solenoids, Pouaka Poari / Modules > Poari Kaituku Poto, Momo > MCDHT3120L04
Tono Tono
Maori
MCDHT3120L04
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MCDHT3120L04
  • Whakaahuatanga
    SERVO DRIVER 30A 120V LOAD
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    3.6 lbs (1.6kg)
  • Wattage - Taumahi
    750W
  • Tuhinga o mua
    100 ~ 120VAC
  • Ngaohihi - Tae
    120 V
  • Momo
    Module
  • Raupapa
    MINAS A5L
  • Tae Mahi
    0°C ~ 55°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Momo Momo
    Servo
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    RS-232, RS-485, USB
  • Mo te Whakamahia me te / Products Related
    MINAS A5 Series
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Servo AC 100 ~ 120VAC Supply 30A 120 V Load
  • Nama - Whakaputa
    30A