Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Transistors - Bipolar (BJT) - Whakaritea > UP0450100L
Tono Tono
Maori
3376276Ataata UP0450100LPanasonic
UP0450100L
  • Tau Wae
    UP0450100L
  • Whakaahuatanga
    TRANS 2NPN 50V 0.1A SSMINI6
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    50V
  • Utu Utu (Max) @ Ib, Ic
    300mV @ 10mA, 100mA
  • Momo Pukapuka
    2 NPN (Dual)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SSMINI6-F1
  • Raupapa
  • Mana - Max
    125mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SOT-563, SOT-666
  • Ētahi Ingoa
    UP0450100LTR
  • Tae Mahi
    125°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tuhinga - Te whakawhiti
    150MHz