Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > R0.25D12-1212/P-R
Tono Tono
Maori
2537200Ataata R0.25D12-1212/P-RRECOM Power
R0.25D12-1212/P-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    R0.25D12-1212/P-R
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER +/-12V 250MW
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
    -12V
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Putanga - Whakamotu
    1kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    10.8V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    13.2V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
  • Raupapa
    ECONOLINE R0.25D
  • Mana (Watts)
    250mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    12-SMD Module, 10 Leads
  • Ētahi Ingoa
    R0.25D121212/PR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    2
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    SCP
  • He pai
    60 ~ 70%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 10.4mA, 10.4mA 10.8V - 13.2V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    10.4mA, 10.4mA