Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > R0.5S-3.305/H-R
Tono Tono
Maori
3251379Ataata R0.5S-3.305/H-RRECOM Power
R0.5S-3.305/H-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    R0.5S-3.305/H-R
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 5V 500MW
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    5V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    2.97V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    3.63V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
  • Raupapa
    ECONOLINE R0.5S
  • Mana (Watts)
    500mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-SMD Module, 5 Leads
  • Ētahi Ingoa
    R0.5S3.305/HR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    SCP
  • He pai
    80%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 2.97V - 3.63V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    100mA