Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > R1S12-2412/P-R
Tono Tono
Maori
R1S12-2412/P-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    R1S12-2412/P-R
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 12V 1W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Putanga - Whakamotu
    1kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    21.6V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    26.4V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
  • Raupapa
    ECONOLINE R1S
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    12-SMD Module, 10 Leads
  • Ētahi Ingoa
    R1S122412/PR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    SCP
  • He pai
    80%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 21.6V - 26.4V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    84mA