Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > RAC06-24SC/W
Tono Tono
Maori
6228594Ataata RAC06-24SC/WRECOM Power
RAC06-24SC/W
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
20+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RAC06-24SC/W
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 24V 6W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    24V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    2.11" L x 1.09" W x 0.62" H (53.5mm x 27.8mm x 15.7mm)
  • Raupapa
    POWERLINE RAC06-C
  • Mana (Watts)
    6W
  • Ētahi Ingoa
    RAC0624SC/W
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 75°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    Yes
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    DC Input Capable, Universal Input
  • He pai
    80%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 250mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    250mA