Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > AC Converters > RAC15-05DA
Tono Tono
Maori
6424754Ataata RAC15-05DARECOM Power
RAC15-05DA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RAC15-05DA
  • Whakaahuatanga
    CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    0.251 lb (113.85g)
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
    -5V
  • Putanga - Whakaputa 1
    5V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
  • Raupapa
    POWERLINE RAC15-A
  • Mana (Watts)
    15W
  • Paa / Case
    8-DIP Module, 6 Leads
  • Ētahi Ingoa
    RAC1505DA
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakaritea te Ture
    ±3%
  • Raina Raina
    ±0.5%
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    SCP
  • He pai
    76%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 90 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    1.5A, 1.5A