Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > RAC60-05S/OF
Tono Tono
Maori
1060925Ataata RAC60-05S/OFRECOM Power
RAC60-05S/OF
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    RAC60-05S/OF
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 5V 60W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    5V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Momo
    Open Frame
  • Rahi / Rahi
    4.00" L x 2.00" W x 1.18" H (101.6mm x 50.8mm x 30.0mm)
  • Raupapa
    RAC60
  • Mana (Watts)
    60W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Uara Utu Mii ana
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
  • He pai
    80%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 10A 90 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    10A