Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > Kaituku Arataki > RACT12-700
Tono Tono
Maori
1389287Ataata RACT12-700RECOM Power
RACT12-700
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    RACT12-700
  • Whakaahuatanga
    LED SUPPLY CC AC/DC 12W 9-18V
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    0.154 lb (69.85g)
  • Putanga - Whakaputa
    9 ~ 18V
  • Putanga - Whakamotu
    3.75kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    198VAC
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    264VAC
  • Momo
    Constant Current
  • Topology
    AC DC Converter
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Rahi / Rahi
    4.29" L x 1.57" W x 0.87" H (109.0mm x 40.0mm x 22.0mm)
  • Raupapa
    RACT12
  • Ratonga
    IP20
  • Mana (Watts)
    12W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 50°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • He pai
    81%
  • Te whakaheke
    Triac
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    700mA 9 ~ 18V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Nama - Whakaputa (Max)
    700mA