Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > Kaituku Arataki > RACT20-700
Tono Tono
Maori
1154368Ataata RACT20-700RECOM Power
RACT20-700
  • Tau Wae
    RACT20-700
  • Whakaahuatanga
    LED DRIVER CC AC/DC 15-28V 700MA
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    0.32 lb (145.15g)
  • Putanga - Whakaputa
    15 ~ 28 V
  • Putanga - Whakamotu
    3.75kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    180VAC
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    264VAC
  • Momo
    Constant Current
  • Topology
    AC DC Converter
  • Kāhua Whakamutunga
    5.5mm Socket, Screw Terminal
  • Rahi / Rahi
    5.41" L x 1.98" W x 0.91" H (137.5mm x 50.2mm x 23.0mm)
  • Raupapa
    LIGHTLINE RACT20
  • Ratonga
    IP20
  • Mana (Watts)
    20W
  • Ētahi Ingoa
    RACT20700
  • Tae Mahi
    -30°C ~ 50°C
  • Ngā āhuatanga
    OTP, SCP
  • He pai
    81%
  • Te whakaheke
    Triac
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    700mA 15 ~ 28 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Nama - Whakaputa (Max)
    700mA