Home > Hua > RF / IF me RFID > Kaiwhiwhi RF, Kaitawhiti, me te Kaitautoko Whakaot > 110C2-315AR2
Tono Tono
Maori
1097015Ataata 110C2-315AR2RF Solutions
110C2-315AR2
  • Tau Wae
    110C2-315AR2
  • Whakaahuatanga
    TRANSMITTER AM 315MHZ 2 SWITCH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    12V
  • Raupapa
    AM110
  • Whakaaroaro
  • Mana - Whakaputa
    10mW
  • Ētahi Ingoa
    AM110C2-315
    AM110C2-315-ND
  • Whakatika me te Kawa
    AM
    Not applicable / Not applicable
  • Atanga
    Handheld, 2 Switches
  • Mahinga
    Transmitter, KeeLoq
  • Rautanga
    315MHz
  • Ngā āhuatanga
    50m Range
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    RF Transmitter, KeeLoq 315MHz AM Handheld, 2 Switches