Home > Hua > Ngā Mana Ahumahi > Mena Miihini - Waea > ATB10000
Tono Tono
Maori
4722441Ataata ATB10000Red Lion Controls
ATB10000
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ATB10000
  • Whakaahuatanga
    ACCESS BOARD APOLLO W/TERM BLCK
  • Ngā whakaaturanga
    With Terminal Block for 16 BCD Data Inputs
  • Raupapa
    Apollo
  • Ētahi Ingoa
    ATB10000-ND
    RLC431
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kei roto
  • Mo te Whakamahia me te / Products Related
    Apollo Series
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Accessory Board With Terminal Block for 16 BCD Data Inputs
  • Momo Accessory
    Accessory Board
ATB106M035
ATB106M035
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD