Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Kaitahuri o nāianei > CTL2002S
Tono Tono
Maori
1479640Ataata CTL2002SRed Lion Controls
CTL2002S
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CTL2002S
  • Whakaahuatanga
    SENSOR CURRENT 100A, 150A, 200A
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    24V
  • Raupapa
    CTL
  • Momo Pato
    Transformer w/Conditioning
  • Whakaaroaro
  • Wā Whakautu
    300ms
  • Ko te poari
    Bidirectional
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Module, Single Pass Through
  • Whakaputa
    Ratiometric, 4mA ~ 20mA
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 50°C
  • Te maha o nga pouaka
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    2 Weeks
  • Tuhinga
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rautanga
    20Hz ~ 100Hz
  • Mo te ine
    AC
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Current Sensor 100A, 150A, 200A (Selectable) 1 Channel Transformer w/Conditioning Bidirectional Module, Single Pass Through
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    40mA
  • I teie nei - Whakaaro
    100A, 150A, 200A (Selectable)
  • Te tika
    ±0.5%