Home > Hua > Ngā Mana Ahumahi > Mena Miihini > IMD23163
Tono Tono
Maori
3172831Ataata IMD23163Red Lion Controls
IMD23163
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    IMD23163
  • Whakaahuatanga
    AMMETER 2A LED PANEL MOUNT
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    1.2 lbs (544.3g)
  • Tuhinga o mua
    115VAC, 230VAC
  • Momo
    Current (Ammeter)
  • Kāhua Whakamutunga
    Screw Terminal
  • Raupapa
    Apollo
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
  • Momo putanga
    Analog
  • Tae Mahi
    0°C ~ 50°C
  • Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi
    6
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pae Tae
    ±2A
  • Te Tae Kaituku Taeke
    2 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Ngā āhuatanga
    Excitation Supply
  • Momo Whakaatu
    LED - Red Characters
  • Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei
    0.560" (14.20mm)