Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > PSDR091W
Tono Tono
Maori
704356Ataata PSDR091WRed Lion Controls
PSDR091W
  • Tau Wae
    PSDR091W
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 24V 91W
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    24V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (91.0mm x 45.0mm x 75.0mm)
  • Raupapa
    PSDR
  • Mana (Watts)
    91W
  • Tae Mahi
    -10°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    DIN Rail
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing
  • He pai
    89%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.8A 100 ~ 120 VAC, 220 ~ 240 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    3.8A