Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > PFS35-2K2F1
Tono Tono
Maori
5304891Ataata PFS35-2K2F1Riedon
PFS35-2K2F1
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PFS35-2K2F1
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 2.2K OHM 1% 35W TO263
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-263 (D-Pak)
  • Rahi / Rahi
    0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
  • Raupapa
    PFS35
  • Tuhinga
    2.2 kOhms
  • Mana (Watts)
    35W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.185" (4.70mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2 kOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film